Made in Italy

Dhurata moderne e murit Nabucco nga Aldo Bernardi, produkt i punuar me dorë

  • Made in Italy
  • Kod: LAR.182
lek 52.577,39
Koha e dërgimit 14 ditë pune * koha e dorëzimit mund të jetë më e gjatë nëse artikulli nuk është në dispozicion në depo.
Ky artikull nuk mund të shitet në SHBA.
Ndriçuesi modern i mureve Nabucco nga Aldo Bernardi, i bërë prej bakri, qelqi dhe bronzi antik.

Foleja E27
Fuqia 70 W
Pesha 2450
IP 43
Llamba nuk përfshihet
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në