Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Divane lineare Axel me tapiceri pëlhure dhe armat e ruajtjes

Kod: AXEL
lek 1.303.722,20

madein_italy

- +
Material
Wood / pëlhurë
Masat
290 x 95 xh 90 cm
Koha e dërgimit
60 ditë pune
Peshë
130 kg
Viadurini Living
Divane lineare Axel me tapiceri pëlhure dhe shirita ruajtës, dizajn modern.
Divane lineare me shirita ruajtës për ruajtjen e revistave, të prodhuara në Itali.
Axel është i disponueshëm në opsione të ndryshme: lëkure faux, lëkure faux (përdorim në natyrë) dhe lëkurë aniline.
Për të kërkuar informacione të mëtejshme, na kontaktoni në info@viadurini.co.uk ose plotësoni formularin më poshtë.

Korniza : Druri halor, kompensatë, dhe rripa elastikë 80 mm.
Mbështjellja : Shkumë poliuretani me dendësi të ndryshme.
Këmbët : Këmbët stileto metalike, të veshura me lëkurë / pëlhurë.

Të gjitha jastëkët e paraqitur në foto nuk janë të përfshira.
Matjet: 210/240/290 x 95 xh 90 cm

FURNIZIM CRAFTMAN
Ky produkt është bërë nga një kompani italiane e cila   është themeluar në vitin 1991 në Treviso, 20 km larg nga Venecia. Kjo markë italiane frymëzon nga qyteti magjik i Venecia, me arkitekturën e tij magjepsëse dhe kanalet e mrekullueshme. Ky qytet unik mund të mësojë artin e gjërave të bukura, përmasat arkitektonike, përdorimin e materialeve të ndryshme dhe frymëzimin nga kulturat e largëta, të ripunuara nga zejtari e shkëlqyer italiane. Një koleksion i objekteve unike dhe autentike të krijuara nga projektuesit më të mirë.

"Mobilja bëhet një shprehje e shpirtit që shndërron hapësirën në një përvojë të vërtetë shumë sensuale."

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi