Dizenjoni lavamanin e punuar me dorë për banjë në rrëshirë, Buggiano

  • Kod: BUGGIANO
lek 30.325,89 lek 35.677,51 -15%
Material rrëshirë dhe gurë
Masat L 40 x P 40 x H 13 cm
Koha e dërgimit 10/14 ditë pune
Peshë 3
Lavaman countertop countertop punuar me dorë në rrëshirë, Buggiano
Buggiano është një lavaman fantastik countertop i rrumbullakët i prodhuar me dorë me një rrëshirë artificiale me cilësi të lartë, brenda së cilës montohen gurët.
Ideale për tu vendosur në banjën tuaj me lehtësi dhe stil.

Mjeshtëria e saj e bën atë një pjesë unike të dizajnit dhe jo të riprodhueshme në seri; për këtë arsye mund të ketë ndryshime në ngjyrë dhe formë në krahasim me foton e riprodhuar.
Shënim : Para se të porosisni, mund të kërkoni një foto të artikullit në të vërtetë të disponueshëm në magazinë. Për më shumë informacion mos hezitoni të na kontaktoni.

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ata nuk mund të kthehen nga klienti pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në