Dizenjoni banjën e banjës së banjës në gurin oniks Lana, të punuar me dorë

  • Kod: LANA
lek 72.861,94 lek 85.719,93 -15%
Masat 53,5 x 33,5 x 15 cm
Koha e dërgimit 10/14 ditë pune
Peshë 14kg
Dizenjoni lavamanin e countertopit të gurit oniks Lana, i bërë me dorë
Lavaman i bërë nga guri i oniksit. Mjeshtëria dhe përpunimi jo industrial e bëjnë këtë lavaman për dizajnin një copë të vërtetë unike, jo të riprodhueshme në seri. Për këtë arsye, mund të ketë ndryshime në ngjyrë dhe formë në krahasim me foton e produktit. Para se të vendosni porosinë tuaj, mund të kërkoni një foto të artikullit në të vërtetë të disponueshëm në magazinë: shkruani në clienti@viadurini.it .

Ne i informojmë klientët tanë se produktet e mëposhtme përjashtohen nga politika e kthimit të kompanisë pasi ato janë produkte unike të bëra me dorë të bëra me kërkesën e klientit. Kjo do të thotë se ata nuk mund të kthehen nga klienti pas blerjes.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në