Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i rrumbullakët Krevat dopio i mbuluar me pëlhurë, prodhuar në Itali - Rello

Kod: RELLO
lek 292.897,40 lek 410.016,31 -29%

madein_italy

- +
Material
Pëlhurë
Koha e dërgimit
4-5 javë
Gjatësia (cm)
220
Thellësia (cm)
233
Lartësia (cm)
93
Viadurini Night Design

Shtrat i dyfishtë i rrumbullakët i mbuluar me pëlhurë me kokë të rrumbullakosur Prodhuar në Itali.

Shtrat i dyfishtë i rrumbullakët me një dizajn unik dhe të rafinuar karakterizohet nga forma e pazakontë dhe krevati i rrumbullakosur që lejon që ajo të përdoret në qendër të dhomës, por edhe në mur.
Struktura e tij është e përbërë nga ballina e mrekullueshme e rrumbullakosura në dru, aglomerat dhe fibra dhe korniza e shtratit të ngurtë në kompensatë. Kreu i krevatit përbëhet nga një copë e vetme, ndërsa baza është e përbërë nga dy gjysmë hënë. Struktura është e mbushur me poliuretani të zgjeruar D. 25 dhe poliuretani të zgjeruar të mbuluar me mbushje poliesteri dhe / ose interliner të bashkuar.
Kreu i krevatit dhe korniza e krevatit janë plotësisht të lëvizshme .
Dysheku, si dhe baza, përbëhet nga dy gjysmë hëna, të mbuluara dhe të mbajtura së bashku nga një mbulesë pambuku i mbushur me tegela. Shtë bërë nga shkumë poliuretani, dendësi 28k / m3.
Shtrati kompletohet me këmbë në metal të ngjyrosur me të zezë.

Ky shtrat i mrekullueshëm i dyfishtë i rrumbullakët është bërë tërësisht në Itali dhe i punuar me dorë , i përfunduar në detajet më të vogla për të siguruar një produkt përfundimtar që ndërthur bukurinë, komoditetin dhe funksionalitetin.

Përmasat : L 220 x P 233 x H 93 cm

Tapiceria është bërë prej pëlhure 100% poliester , e disponueshme në ngjyra të ndryshme:
  • gri e lehtë;
  • gri e erret;
  • ngjyrë bezhë;
  • krem;
  • Kafe.
Gama e gjerë e ngjyrave dhe llojet e ndryshme të mbulesave ju lejojnë të personalizoni shtratin sipas çdo nevoje. Mos hezitoni të na kontaktoni për informacion të mëtejshëm ose një vlerësim duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".

Produkte të shikuara së fundmi