Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Lavaman banjo moderne e bërë në Itali, Forino

Kod: FORINO2
lek 60.861,80 lek 94.596,05 -36%

madein_italy

- +
Material
Sipërfaqja e ngurtë-Luksoze
Masat
L 42 x P 42 x H 18 cm
Koha e dërgimit
25 ditë pune
Viadurini Collezione Bagno
Larja e sheshit me një model modern të bërë në Itali, Forino
Forino është një lavaman banjo katror me një model modern dhe elegant; në gjendje të integrojë dhe të gjejë një ekuilibër në çdo lloj banjo.

Në dispozicion në 16 ngjyra të ndryshme.

Shënim : Theezmat nuk përfshihen në çmim, nëse dëshironi t'i blini ato, mos hezitoni të na kontaktoni.

Solid Surface-Luxolid® është një përbërës sintetik i bazuar në rrëshira poliakrilike shumë të zgjedhura dhe i ngarkuar me minerale (trilhidrat alumini), të bëra në myk përmes një procesi polimerik.
Rezultati është një material me një strukturë të njëtrajtshme, të një niveli cilësor superior në krahasim me produktet e prodhuara nga pllaka: nga sipërfaqja brenda saj Lux Lux® nuk tregon ndryshime në ngjyra ose kompaktësi.
Produktet në Luxolid® janë bërë në Itali: nga zgjedhja e lëndës së parë, tek përzierja sipas formulave ekskluzive, nga studimi i modeleve deri tek realizimi në myk për të kaluar më në fund në përfundimin e bërë kryesisht me dorë.
Produktet që pësuan dëme siç janë gërvishtjet e thella ose copëtimi mund të riparohen. Për pastrimin sugjerohet që të thahen produktet për të parandaluar që uji i ndenjur të formojë unaza gëlqerore (e cila megjithatë nuk është në gjendje të sulmojë produktin). Pastrimi ditor mund të bëhet me pastrues normal.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies