Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llamba me tre drita kopshtesh klasike të bëra me alumin, Kristel

Kod: KRISTEL11
lek 79.180,40 lek 110.011,71 -28%

madein_italy

- +
Material
alumini i ngordhur
Masat
L 65 x H 170 cm
Koha e dërgimit
10 ditë pune
Viadurini Lighting
Llambë në natyrë me tre drita në alumin të prodhuar në Itali, Kristel

Kristel është një llambë kopshti me tre drita me linja klasike, të bëra në Itali me material me cilësi të lartë: strukturë alumini të ngordhur dhe shpërndarës xhami të disponueshëm: transparente ose të shpërthyer me rërë.

Në dispozicion në pesë ngjyra të ndryshme:
- e zezë e ngulitur;
- ari i zi;
- e zezë argjendi;
- bakër i zi;
- jeshile e zezë.

Ideale për ndriçimin e hapësirave të hapura, verandave, vendkalimeve.

NB: Lidhja E27 (llamba nuk përfshihet), e përshtatshme për llamba LED; shkalla e mbrojtjes: IP43; klasa e izolimit : klasa I; instalime elektrike: tensioni i rrjetit 220-240V; rregulloret: Marka CE, pajtueshmëria me standardet EN60598-1.

Të gjitha nuancat janë të bëra rreptësisht të bëra me dorë, ato fitohen nga aplikimi i pigmenteve me ngjyra të veçanta me një furçë.
"Embossed" do të thotë e zbukuruar me ose që ka formën e një modeli të ngritur, dizajn, imazh, etj.

Fiksimi i prizave të përfshira.

Sipas kërkesës është e mundur të kryhen personalizime sipas shijeve dhe nevojave; mos hezitoni të na kontaktoni.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies