Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Llambadar qeramike me dizajn vintage Cameron nga Ferroluce

Kod: CAMERON
lek 29.930,39 lek 37.137,71 -19%

madein_italy

Shfaq opsionet:

- +
Masat
Ø 23 cm x h. 30 cm; Peso 1,37 Kg
Koha e dërgimit
3 javë pune
Ferroluce
Llambadar qeramike me dizajn vintage Cameron nga Ferroluce
Cameron është një pezullim fantastik, në formë kambane dhe me një stil të cilësisë së mirë-industriale, i punuar me dorë nga artizanë të aftë në Itali.
Kjo llambë e bukur është bërë nga një strukturë hekuri me difuzues të bërë me qeramikë të lëmuar, të disponueshme në ngjyra të ndryshme.
Veçori e kësaj llambë është zejtaria e difuzorit qeramik. Qeramika, në të vërtetë, është zbukuruar në atë mënyrë, sikur koha të kishte shënuar rrugën e saj. Riprodhimi i erozionit të motit të kombinuar me sipërfaqe me shkëlqim i japin asaj vlerë shtesë kësaj pezullimi. Ky efekt i veshur nga koha, i jep Cameron një stil të rafinuar cilësisë së mirë-industriale. Struktura metalike amplifikon edhe më shumë efektin antik.
Ngjyra të ndritshme, sipërfaqe me shkëlqim dhe shenja të rafinuara të kohës për një profil aktual nën maskën e një stili të kaluar.
Ideale për të dekoruar një vilë të stilit anglez. Ky pezullim i krijuar për ambiente me një atmosferë rrethuese, është në gjendje të plotësojë kërkesat më të kërkuara falë një dizajn unik dhe origjinal. Një dizajn që është kundër luksit, por që bashkëjeton në mënyrë harmonike me të. Dizajni që ruan përdorimin thelbësor dhe siguron me një ekuilibër delikat midis formave dhe toneve.
Cameron i jep jetë një dritë të pastër pa mbrojtur. Janë pikërisht këto forma të thjeshta dhe delikate që tërheqin vëmendjen, dhe që e bëjnë Cameron të aftë të përshtatet me çdo dekor nga më e thjeshta dhe më minimale, deri më klasikja, duke krijuar një kontrast delikat.
Sillni një prekje të projektimit edhe në shtëpinë tuaj!
Detaje të vogla për një efekt të shkëlqyeshëm me një aromë antike!
Llambë e disponueshme në përfundime të ndryshme. Kontrolloni grafikun e ngjyrave dhe shkruani kodin e dëshiruar të përfundimit në kutinë e duhur!

Shënim: Llamba e dritës e përjashtuar
Llambë e përdorshme: fole 1x max 53 W, fole E27

E RNDSISHME: Meqenëse përfundimi i artikullit është plotësisht i punuar me dorë, produkti mund të pësojë ndryshime të lehta në ton në krahasim me figurën, një veçori që nënvizon veçantinë e secilit produkt individual.

Llamba mund të plotësohet me llamba të veçanta të linjës Ferroluce Retró. Modelet e disponueshme: Grace, Serenity, Natalia and Lily.

Ne informojmë klientët tanë që politika e kthimit të korporatave nuk mund të zbatohet për produktet e mëposhtme, sepse ato janë produkte artizanale dhe unike të bëra me dorë, të bëra me kërkesë të klientit. Kjo nënkupton që ato nuk mund të kthehen pasi të blihen.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi