Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë katrore me mur në natyrë në balta me ngjyrë Sheshi - Toscot

Kod: SQUARELAMP
lek 14.915,14 lek 18.719,01 -20%

madein_italy

- +
Material
argjila
Masat
65165 x Ø165 x P 12 mm
Koha e dërgimit
15 ditë pune
Llambë rekomande
1 x 1,7W
Vlerësimi i IP
IP 65
Material aplikues
terrakote
Toscot
Llambë muri në argjilë me ngjyrë, Sheshi - Toscot
Llamba e murit Sheshi - Toscot është projektuar për zona në natyrë. Rrap i thjeshtë i montuar në mur që përshtatet në mënyrë të përkryer në çdo mur të brendshëm ose të jashtëm, falë formës së tij katrore.
Trodi në tokat zjarrduruese në 5 ngjyra të ndryshme, të elektrizuar me drita LED, të ngrohta ose natyrale.

Dimensionet : 65165 x Ø165 x P 12
Sigurohet me LED 115 1 x 1,7W IP 65, kënd prej 3000K prej 95 °
NB : shoferi i pa përfshirë


Llamba wal është e disponueshme në ngjyrat e mëposhtme:
- galestro;
- e bardhë;

Toscot propozon modele ndriçimi, të cilat ndërthurin traditën Toskan të formave dhe dekorimeve të shtypura me dorë, duke filluar nga klasike në ato bashkëkohore.
Pjesë individuale të bëra me dorë duke përdorur materiale me cilësi të lartë, duke i kushtuar vëmendje të veçantë shkathtësisë së përdorimit dhe koordinimit. Kujdesi për dekorimet dhe përfundimet u japin produkteve një vlerë të veçantë dhe hulumtimi krijues, i cili është baza e zbatimit të tyre, i kthen objektet në zgjidhjet e projektimit gjithmonë të azhurnuara.Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies