Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Llambë muri Selene Ionica, e bërë në Itali, 32x10xH16 cm, dizajn modern

Kod: IONICA 1069
lek 27.127,54

madein_italy

- +
Masat
32x10 H 16 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Selene
Llambë muri Selene Ionica, e bërë në Itali, 32x10xH16 cm, dizajn modern.
Llamba murale e formuar nga bandat e çelikut përkulet me shkathtësi në mënyrë që të krijojë një formë të lëngshme dhe të përbërë.
Përfundime të ndryshme dhe ngjyra në dispozicion.
Ju lutem vini re se të gjitha rrathat e lehta nuk janë të përfshira.
Prodhuar në Itali produkt.
Falë karakteristikave të tyre artizanale, është e mundur të kërkohen projekte me porosi.
Kontaktoni me ne dhe kërkoni një citat në info@viadurini.co.uk.

Drita është energji, jo vetëm një mjet për të parë, por një krijues i vërtetë i hapësirës. Që nga viti 1969, Selène Illuminazione është angazhuar në krijimin e objekteve të dritës që jo vetëm arredojnë dhomat, por edhe krijojnë emocione, në mënyrë që hapësirat tuaja të përditshme të bëhen të veçanta dhe unike. Tradita e veçantë e qelqit venecian ka qenë fillimi i produkteve të bëra me dorë, të gjitha të bëra me dorë me durimin, nga babai në djalë. Krijimet Selène janë përqendruar në formën dhe funksionin: i gjithë procesi, nga konceptimi i idesë, tek skica, tek krijimi aktual i produktit, përqendrohet në marrëdhënien e veçantë midis dritës dhe materialeve që e rrethojnë dhe e refraktojnë atë. Në këtë mënyrë, asgjë nuk i mbetet rastësisë, por çdo element është zgjedhur me kujdes për të siguruar mirëqenien më të mirë të mundshme.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies