Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Pasqyra e murit të ngrirë me dru dhe rrëshirë Ayous, punuar me dorë në Itali Elia

Kod: ELIA
lek 163.065,57 lek 226.630,11 -28%

madein_italy

- +
Material
dru ay dhe rrëshirë rrëshirë
Masat
Përmasat e jashtme: L105xD9xH122 cm; përmasat brenda: 80.
Koha e dërgimit
3 javë pune
Viadurini Living
Pasqyrë e murit me rrëshirë të ngrirë, në dru ayous, të punuar me dorë në Itali Elia
Pasqyrë e rrumbullakët në dru ay me rrëshirë dhe dorën e fërkimit të gjetheve të aftë për të dhënë një prekje stili në dhomën tuaj.

Mobilimi i aksesorëve me origjinë italiane të punuar me faza të sakta të orientuara për t'i dhënë një produkt më të mirë produktit të papërpunuar. Kjo perfshin:
- Tharje e njollave me dorë 24 orë;
- lëmimi i pjesës së përparme dhe të pasme të kornizës;
- vendosja e pjesëve që duhen;
- Hand of Primer (ngjyra okër për prarim, gri për argjendje)
- Misioni me mision 3-përbërës;
- Zbatimi i fletës së arit ose argjendit;
- Ngjyrosja e shpinës me gajtan të spërkatur;
- veshja;
- Fiksimi.

Element perfekt dekorativ për një ambient të thjeshtë dhe tradicional. Disponueshmëria e zgjedhjes midis katër përfundimeve të ndryshme në përputhje për të përmbushur nevojat tuaja:
- Ari;
- Argjend;
- Dekori argjendi;
- Dekore argjendi;

Praktike e bërë në aksesor në Itali që nuk ndryshon vijën elegante të dhomës tuaj dhe e përsosur për të dhënë një prekje stili në zonën tuaj të Living.

Produkte të shikuara së fundmi