Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Selene Art & Light dritë muri me panele të texturized 140xH75 cm

Kod: ART&LIGHT 4501
lek 90.892,29

madein_italy

- +
Masat
140cm H 75 cm
Koha e dërgimit
7 ditë pune
Selene
Selene Art & Light dritë moderne murale me panele të texturized 140xH75 cm.
Punimet Art & Light lidhen me burimet e dritës me panele të veçanta artistike, plotësisht të bëra me dorë me teknika unike dekorative. Për shkak të sipërfaqes reflektuese, këto kanavacë të ndritshme dhe ndriçuese i japin vendndodhjes së tyre efekte kromatike unike dhe veçanërisht sugjeruese. Nga versioni standard ju merrni deri në krijimet më ekstreme, me madhësi, ngjyra dhe forma shumë të personalizueshme; rezultati është gjithmonë një objekt i veçantë dhe emocional, i aftë të pasurojë stile të ndryshme dekorative të mjediseve të ndryshme, falë fleksibilitetit të realizimit të vetë Art & Light.
Falë karakteristikave të tyre artizanale, është e mundur të kërkohen projekte me porosi.
Kontaktoni me ne dhe kërkoni një citat në info@viadurini.co.uk.

Drita është energji, jo vetëm një mjet për të parë, por një krijues i vërtetë i hapësirës. Që nga viti 1969, Selène Illuminazione është angazhuar në krijimin e objekteve të dritës që jo vetëm arredojnë dhomat, por edhe krijojnë emocione, në mënyrë që hapësirat tuaja të përditshme të bëhen të veçanta dhe unike. Tradita e veçantë e qelqit venecian ka qenë fillimi i produkteve të bëra me dorë, të gjitha të bëra me dorë me durimin, nga babai në djalë. Krijimet Selène janë përqendruar në formën dhe funksionin: i gjithë procesi, nga konceptimi i idesë, tek skica, tek krijimi aktual i produktit, përqendrohet në marrëdhënien e veçantë midis dritës dhe materialeve që e rrethojnë dhe e refraktojnë atë. Në këtë mënyrë, asgjë nuk i mbetet rastësisë, por çdo element është zgjedhur me kujdes për të siguruar mirëqenien më të mirë të mundshme.

Produkte të shikuara së fundmi

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies