Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Qilimat më të Mira Moderne dhe të Design - Viadurini Carpets

Viadurini Collezione Tappeti ofron një përzgjedhje të tapeteve më të mira moderne dhe shumëngjyrëshe të punuar me dorë në lesh, jute, lëkurë, viskozë, poliester, kërp, poni, pambuk, ideale për dhomën e ndenjes dhe dhomën e gjumit.