Made in Italy

12 Dritat Llambadar qelqi Venecia i punuar me dorë në Itali - Agustina

  • Made in Italy
  • Kod: AGUSTINA4
Lekë 988,522 Lekë 1,235,653 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 148
Thellësia (cm) 148
Lartësia (cm) 220

Llambadar i punuar me dorë me 12 drita në xham dhe metal Venecia, prodhuar në Itali.

Llambadar madhështor dhe imponues me 12 drita, i bërë në Itali në Venecia, në xham të punuar me dorë në të bardhë qumështi dhe kristal me detaje nga metali i lëmuar i kromit. Një dizajn i përbërë nga linja sinustike dhe dinamike që zhvillohen në një siluetë vertikale veçanërisht të mbështjellë për një rezultat të aftë të karakterizojë mjedise bashkëkohore ose hapësira klasike. Për të pasuruar estetikën e saj me personalitet dhe elegancë janë krahët e lakuar që lejojnë dritën të udhëtojë në drejtime të ndryshme, duke ndriçuar mjedisin me një efekt të mrekullueshëm skenografik .

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llamba (nuk përfshihet) : 12 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro