Made in Italy

6 Llambadar qelqi Venecia i punuar me dorë i lehtë, prodhuar në Itali - Bernadette

  • Made in Italy
  • Kod: BERNADETTE1
Lekë 316,209 Lekë 395,261 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 90
Thellësia (cm) 90
Lartësia (cm) 100

Llambadar i punuar me dorë 6 drita në xham dhe metal Venecia, prodhuar në Itali.

Llambadar i rafinuar i punuar me dorë në Itali me gotë veneciane me përfundim qelibari me detaje në metal të artë me shkëlqim . Mjeshtëria e aftë përzihet me elemente bashkëkohorë për t'i dhënë jetë një evolucioni origjinal të qelqit i aftë për të kompletuar hapësira moderne, si dhe ambiente të stilit klasik me vlerën e tij të fortë dekorative. Prekja e mrekullueshme e dhënë nga pikat e varura krijon iluzionin e shiut të vërtetë duke rritur kështu anën estetike të produktit të mrekullueshëm falë personalitetit të tij skenografik.

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llambë (nuk përfshihet) : 6 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro