Made in Italy

12 gota gumëzhitëse dyshe të modës së vjetër në luksoze Eco Crystal - Destino

 • Made in Italy
 • Kod: DESTINO3
lek 12.330,36 lek 14.506,31 -15%
Material kristal ekologjik
Masat h 9,4 x diametri maksimal 8,2 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 34 kl

12 gota dof dizajni luksoz në eko-kristal të zbukuruar, 100% të prodhuara në cilësi të Italisë.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotat e ulëta të koktejit , gjithashtu të vlefshme për ujë dhe pije freskuese, me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm, karakterizuar nga një dekor i çuditshëm në gjendje të ndërthurë modelin modern me kreativitetin, duke e bërë secilin set elegant. Ideale për krijimin e një vendi luksoz të veçantë dhe sugjestionues.

Pika e fortë e këtyre syzeve dyshe të modës së vjetër konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kaseta e parë inovative kristal ekologjike, ultravjollcë dhe pjatalarëse, e cila ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe zërit. tipike për kristalin.
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
 • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
 • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
 • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
 • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
 • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
 • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në