Made in Italy

12 gota luksoze të zbukuruara Jigger në kristal ekologjik - Fati

  • Made in Italy
  • Kod: DESTINO4
lek 11.377,19 lek 14.221,49 -20%
Material kristal ekologjik
Masat h 10,2 x diametri maksimal 5 cm
Koha e dërgimit 10-20 ditë pune
Kapacitet 6 cl - 3 cl

Syze jigger me dizajn luksoz ne eko kristal te dekoruar, 12 cope 100% prodhuar ne cilesi ne Itali.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gotat jigger për pije alkoolike dhe përgatitjen e koktejeve me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm, të karakterizuar nga një dekor i çuditshëm në gjendje të ndërthurë modelin modern me kreativitetin, duke e bërë secilin set elegant. Ideale për krijimin e një vendi luksoz të veçantë dhe sugjestionues.

Pika e fortë e këtyre syzeve dyshe të modës së vjetër konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kaseta e parë inovative kristal ekologjike, ultravjollcë dhe pjatalarëse, e cila ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe zërit. tipike për kristalin.
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë