Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

12 gota për ujë, pije ose dizajn koktejsh në dekoruar Eco Crystal - Destino

Kod: DESTINO
lek 18.638,84 lek 28.008,10 -33%

madein_italy

- +
Material
kristal ekologjik
Masat
h 19,4 x diametri maksimal 8,8 cm
Koha e dërgimit
10-20 ditë pune
Viadurini Kitchen

12 gota koktej, ujë, pije freskuese të dizajnit modern me dekor kristal ekologjik prodhuar në Itali.

Bëni veprimin e thjeshtë të përditshëm të pirjes së një emocioni unik me gota koktej , gjithashtu të vlefshme për ujë dhe pije freskuese, me një dizajn të rafinuar dhe të pagabueshëm, karakterizuar nga një dekor i çuditshëm në gjendje të ndërthurë modelin modern me kreativitetin, duke e bërë secilin set elegant. Ideale për krijimin e një vendi luksoz të veçantë dhe sugjestionues.

Pika e fortë e këtyre syzeve konsiston në materialin me të cilin janë bërë: gota eko-kristal, që është kristali i parë inovativ kristal ekologjik, ultravjollcë dhe pjatalarës, i cili ka të njëjtat karakteristika të transparencës, shkëlqimit dhe tingullit tipik të kristalit. .
Isshtë një gotë sonike superiore ultravjollcë e riciklueshme 100% që prodhohet në respekt të plotë për mjedisin , përmes përdorimit të furrave elektrike dhe energjisë së pastër të ripërtëritshme, për një total të emetimeve zero në atmosferë.

Pikat e forta të kristalit ekologjik industrial:
  • Transparenca : më transparente nga gotat e kristalta
  • Shkëlqimi : një shkëlqim unik i dhënë nga lëndët e para më të pastra
  • Rezistenca : jashtëzakonisht rezistente ndaj thyerjes, secili produkt i nënshtrohet 7 testeve të cilësisë
  • I sigurt për larjen e enëve : testuar për mbi 4000 përdorime në pjatalarëse profesionale
  • Sonoriteti : tinguj të pastër dhe të gjallë, si kristali më i mirë
  • Ekologjike : 100% e riciklueshme, e prodhuar me respekt për mjedisin
Rezultati është një cilësi e lartë e prodhuar në Itali , për të përjetuar cilësi dhe bukuri në tryezë në një mënyrë të plotë.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi