Made in Italy

2 jastëkë ergonomikë hipoallergjikë në Memory Foam - Cervical Memory

 • Made in Italy
 • Kod: memo03
Lekë 6,216 Lekë 6,907 -10%
Material Viskoelastike
Masat 67x42x12
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune nga marrja e porosisë
Valë jastëku ergonomik, i bërë në Formë Memorie, një hipoallergjik, që merr frymë dhe shumë elastik me gjurmë efekti, i ndjeshëm ndaj nxehtësisë dhe vetë-modelues.
Me ngrohjen e trupit, jastëku përshtatet në milimetër me konformacionin e kokës, në mënyrë që qafa të pushojë në mënyrën më natyrale të mundshme.
Mbështet pa e kompresuar kontaktin e butë dhe natyral eliminon pikat e presionit duke nxitur qarkullimin e gjakut.
Vala speciale ergonomike e dyfishtë, garanton mbështetje korrekte dhe në mënyrë efektive për të parandaluar dhe zbutur dhimbjen më të zakonshme të qafës.
Qafa e ngurtësuar e bezdisshme në mëngjes dhe dhimbja e përditshme nga puna dhe stresi, më në fund do të jenë një kujtim i keq.
Pasi të provoni komoditetin e kujtesës, qafa e mitrës do të jetë e vështirë të kthehet prapa.
Në mëngjes zgjoheni duke u ndjerë i lodhur dhe pak i pushuar, pavarësisht disa orësh gjumë?
Kjo është për shkak të një gjumi të keq.
Për relaksim të plotë dhe rehati optimale, një jastëk i mirë është thelbësor.
Project Night ofron aleatët më të mirë për një pushim cilësor!

PSE BLERJE:
 • frymëmarrje dhe rezistente
 • anti-mite dhe hipoalergjike
 • nxit qarkullimin
 • raporti i shkëlqyer cilësi / çmim
 • miqësore me mjedisin
 • Dorëzimi për 5 ditë pune
 • jastëk i bërë me shkumë memorie
 • Prodhuar në Itali
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro