Made in Italy

2 jastekë hipoallergjike dhe të frymëmarrjes në Memory Foam Memory 5 Zona

 • Made in Italy
 • Kod: memo02
lek 6.322,82 lek 7.903,53 -20%
Jastëk ergonomik, i bërë nga Memory Foam, një material hypoallergenic, i frymë dhe shumë elastik me një efekt të gjurmëve të gishtërinjve, të ndjeshëm ndaj nxehtësisë dhe të vetë-modelimit. Me ngrohtësinë e trupit, jastëku përshtatet në mënyrë milimetrike në formën e veshjes, në mënyrë që qafa të prehet në mënyrën më të natyrshme të mundshme. Mbështet pa kompresuar në fakt, kontakti i butë dhe natyror eliminon pikat e presionit që promovojnë qarkullimin e gjakut. Përveç kësaj, vrima e veçantë lejon ventilim të saktë dhe të rregullt në jastëk, i cili eliminon nxehtësinë dhe lagështinë e tepërt.
PSE Bleni atë :
 • i frymë dhe jo i deformueshëm
 • anti-marimangë dhe hypoallergenic
 • nxit qarkullimin
 • raport i shkëlqyeshëm i cilësisë / çmimit
 • eko-miqësore
 • Veshje aloe
 • dorëzimi në 5 ditë pune
 • jastëk i bërë nga Memory Foam
 • bërë në Itali
 • shpenzimet e transportit falas në të gjithë Italinë
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në