2 karrige të grumbullueshme nga polipropileni, tekstil me fije qelqi dhe të veshur me susta me lesh gri - të prera

  • Kod: CUT
Lekë 61,717 Lekë 77,146 -20%
Material polipropileni, tekstil me fije qelqi dhe leshi
Koha e dërgimit 10 ditë pune
Gjatësia (cm) 42/46
Thellësia (cm) 44
Lartësia (cm) 78

2 Karrige nga polipropileni, tekstil me fije qelqi dhe të mbuluara me lesh të rigjeneruar

2 Karrige ngrënieje me strukturë monokoke në polipropilen të përforcuar me fibra xhami dhe të mbuluara me lesh gri të rigjeneruar .

Kjo karrige polipropileni është një shembull sublim se si dizajni dhe funksionaliteti mund të bashkohen për të krijuar një pjesë të mobiljeve sa të bukura aq edhe praktike .

Silueta e thjeshtë dhe moderne pasqyron sofistikimin bashkëkohor , ndërsa përfundimi i lëmuar dhe ngjyrat tërheqëse e bëjnë atë një pjesë të deklaruar në çdo kontekst estetik. Ideale për t'i shtuar karakter një kafeneje në modë, një sallon në natyrë ose si pjesë e një grupi të sofistikuar ngrënieje.

E lehtë dhe e grumbullueshme , kjo karrige ofron një zgjidhje të gjithanshme për ata që kërkojnë të maksimizojnë hapësirën pa kompromentuar stilin. Është zgjedhja optimale për ata që duan të kombinojnë rehatinë dhe dizajnin në një produkt që është sa një deklaratë stili aq edhe një premtim funksionaliteti.

Dimensionet:
  • gjatësia: 42 cm (këmbët përpara) / 46 cm (këmbët prapa)
  • thellësia: 44 cm
  • lartësia 78 cm
  • lartësia e sediljes: 45 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro