Made in Italy

2 kolltuqe në natyrë në Paint Metal Stackable Made in Italy - Adia

 • Made in Italy
 • Kod: ADIA
Lekë 45,022 Lekë 56,278 -20%
Material Metal
Koha e dërgimit 3/4 javë pune
Gjatësia (cm) 57
Thellësia (cm) 55
Lartësia (cm) 75

Kolltuk i dizajnuar në natyrë me pluhur të veshur me pluhur Made in Italy, 2 copë.

Kjo linjë e mobiljeve në natyrë karakterizohet nga një dizajn bashkëkohor me elemente me linja të thjeshta dhe të pastra që përzihen me gërshetimin e formave të mbështetëses për të krijuar produkte inovative dhe të stilit të lartë. Eachdo element është bërë në Itali me teknika inovative dhe materiale cilësore që kontribuojnë në dhënien e forcës dhe qëndrueshmërisë dhe për këtë arsye një qëndrueshmëri fantastike pa humbur gjallërinë e ngjyrave ose përfundimin e mrekullueshëm të sipërfaqes. Duke kombinuar produktet e ndryshme të koleksionit, është e mundur që të krijohen sallë pritjeje funksionale dhe dinamike në natyrë që integrohen në mënyrë perfekte në mjediset më të larmishme.

Kjo kolltuk në natyrë karakterizohet nga veçantia e shpinës dhe format e saj gjeometrike që e bëjnë atë unike në llojin e saj. E bërë tërësisht në Itali në metal të pikturuar me pluhurat termosetting, çdo kolltuk është tepër i fortë dhe rezistent, ndërsa mban një dizajn të thjeshtë dhe funksional dhe rehati të lartë. Ideale për ambiente private të tilla si kopshte dhe tarraca por edhe në bare dhe restorante ku mund të japin personalitet dhe të optimizojnë hapësirat në të njëjtën kohë falë mundësisë për tu bërë pirg kur dhe nëse është e nevojshme.

Ngjyrat e disponueshme:
 • gri antike;
 • embossed bardhë;
 • bronz;
 • Perla e Bardhë;
 • mud;
 • blu e lehte;
 • Sherebel jeshile;
 • mint;
 • kerri;
 • kuqe;
 • zi.
Mundësia për të kërkuar ulëse të butë dhe të rehatshme dhe jastëk mbrapa të bërë nga pëlhura me cilësi të lartë rezistente ndaj rrezeve UV dhe ujit, duke i mbajtur ngjyrat të qëndrueshme.
Kontaktoni me ne për më shumë informacion përmes formularit të duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro