Made in Italy

2 Sirtari Plexiglas i Hyrjes me Dizajn Modern në Plexiglas transparent - Tonio

  • Made in Italy
  • Kod: TONIO
lek 5.687,87 lek 6.691,62 -15%
Material PMMA
Ngjyrë transparente
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

2 Zbrazje xhepi drejtkëndëshe ose katrore me dizajn modern në pleksiglas transparente, prodhuar në Itali.

Sirtari shërbëtor është ideal për ruajtjen dhe klasifikimin e objekteve të vogla të përditshme.
Për t'u vendosur në hyrje , si dhe në dhomën e gjumit, është një aksesor i dobishëm dhe i përulur që mund të jetë një plotësues i vërtetë i dizajnit .

Kjo tabaka moderne shërbëtor mund të bëhet një ide origjinale e dhuratave të Krishtlindjeve e cila, me format e saj të pastra dhe thelbësore, do të provojë të jetë një objekt funksional dhe dekorativ në të njëjtën kohë.
Dizajni linear dhe praktik është propozuar në versionin drejtkëndor ose katror , i bërë tërësisht nga pleksiglas transparent nga polimeri 100% i virgjër që do ta bëjë atë të ndritshëm dhe të shkëlqyeshëm në një mënyrë konstante dhe të pandryshuar me kalimin e kohës. Konceptuar, dizenjuar dhe prodhuar në Itali , me materiale italiane.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në