Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

2 tavolina kafeje me dizajn modern në çelik me majën e qelqit Bubbi

Kod: BUBBI
lek 124.690,86 lek 193.265,86 -35%
- +
Material
çeliku / qelqi
Masat
L.50 / 45 x H.50 / 40 x P.50 / 40 cm
Ngjyrë
qelqi i zi çeliku dhe me shkëlqim
Koha e dërgimit
7 dite
Viadurini Living
2 tavolina kafeje me dizajn modern në çelik me majën e qelqit Bubbi
Seti i 2 tavolinave të kafesë çeliku me raft në gotë të zezë me shkëlqim me një dizajn modern dhe linear. Tabela e madhe e kafesë mat L 50 x H 50 x P 50 cm, ndërsa ajo më e vogla mat L 45 x H 40 x P 45 cm. Dizenjuar dhe krijuar për tu vendosur në dhomën e ndenjes, në dhomën e gjumit ose në zyrë.

prodhues
Ky produkt është pjesë e një koleksioni të krijuar nga një hulumtim dhe stilist i kujdesshëm estetik, që synon ndërthurjen e hijeshisë së pa kohë, atmosferave të rafinuara dhe ekuilibrin e formave dhe ngjyrave. Propozimet variojnë nga mobiljet për dhomën e gjumit, zonën e ndenjes, tavolinat dhe konzollat deri në ndriçim. Stili është i pakuptueshëm: luksi , hijeshia , rehatia , lineariteti dhe një vëmendje e veçantë për veçantinë dhe ekskluzivitetin e projektit. Përpunimi bëhet duke përdorur materiale me cilësi të parë, të zgjedhura me kujdes dhe duke përdorur teknika të sakta të prerjes dhe përpunimit. Nga stili modernist minimalist tek ai klasik, kjo koleksion i aksesorëve mobilues lejon të plotësojë dëshirat dhe shijen e secilit klient, në lidhje me kontekstin në të cilin futen orenditë dhe aksesorët.

Produkte që mund t'ju interesojnë

Produkte të shikuara së fundmi