2 Tavolina kafeje me majë prej druri të ricikluar dhe bazë metalike - rrëshqitje

  • Kod: SLIDE11
lek 76.779,44 lek 95.974,30 -20%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Material i sheshtë druri
Materiali bazë metalike

2 tavolina kafeje nga druri tropikal i ricikluar

2 tavolina te brendshme te bera ne dru te ricikluar ne ngjyre kafeje natyrale dhe strukture metalike .
Ky grup mobilimi është fjalë për fjalë unik pikërisht sepse mishëron historinë e veçantë të materies së jetuar. Përpunimi bëhet në pjesën më të madhe sipas procedurave artizanale . Çdo gërvishtje dhe papërsosmëri, çdo mbresë në dru, dëshmon origjinalitetin e një të shkuare që merr jetë të re. Druri tropikal i ricikluar ligjërisht nga objektet e vjetra, varkat dhe ndërtesat e braktisura trajtohet dhe pastrohet me mjeshtëri për të rifituar dinjitetin dhe shkëlqimin. Ky produkt kombinon thelbin e shijes rustike me format e dizajnit bashkëkohor dhe me disa detaje të stilit industrial .

Përfundim natyral i kafesë: druri i vjetër pastrohet vetëm, lyhet mirë, duke ruajtur ngjyrën dhe gjendjen e tij origjinale.

Masat:
  • tavolinë e madhe: 75x75x46h
  • tavolinë e vogël: 60x60x40h
SHËNIME: Tiku dhe drurët e tjerë të fortë janë drurë me forcë dhe qëndrueshmëri të madhe me kalimin e kohës, por që i nënshtrohen ndikimeve të jashtme si p.sh. klima. Plasaritjet e vogla, sipërfaqet e pabarabarta, njollat, prizat e kompensimit janë veçantia e saj dhe përfaqësojnë gjithashtu vlerën e saj. Mobilje thuajse “unike” dhe gjithmonë të ndryshme nga një lojë në tjetrën.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë