Made in Italy

4 Karrige Moderne Çeliku me Vend Velvet të veshur me susta prodhuar në Itali - Nirvana

  • Made in Italy
  • Kod: NIRVANA8
lek 101.782,95 lek 119.744,65 -15%
Material Ndenjëse prej kadifeje; bazë çeliku
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 47
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 90

Karrige luksoze e veshur me susta me baze celiku te zeze dhe sedilje kadife e zeze prodhim Italian 4 cope.

Karrigia e duhur është në gjendje të theksojë tavolinën e ngrënies në të cilën është vendosur, në mënyrë që të rikrijojë një hapësirë me stil dhe dizajn. Duhet të jetë një element funksional, rezistent në kohë dhe dekorativ në të njëjtën kohë.

Nirvana është një karrige e prodhuar në Itali me një bazë çeliku të zezë me një sedilje të mbushur të veshur me susta në kadife të zezë me tuba të zi.
Ky artikull kombinon dizajnin dhe thjeshtësinë , të cilat, të kombinuara me materialet e çmuara të përdorura për prodhimin e tij, i japin jetë një artikulli të gjithanshëm dhe funksional, perfekt për të arreduar me stil çdo dhomë ngrënie apo kuzhinë.

Mirëmbajtja : Mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe/ose gërryese për pastrim. Rekomandohet të përdorni vetëm produkte neutrale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në