Made in Italy

4 karrige e dhomës së ngrënies së veshur me tapiceri e veshur me kadife të prodhuar në Itali - kokërr

  • Made in Italy
  • Kod: GRANELLA3
lek 109.731,83 lek 129.096,27 -15%
Material Ndenjëse prej kadifeje; bazë çeliku
Koha e dërgimit 30 ditë pune
Gjatësia (cm) 45
Thellësia (cm) 59
Lartësia (cm) 85

Karrige dizenjimi për dhomën e ngrënies me sedilje kadifeje të zezë, prodhuar në Itali.

Zgjedhja e karriges së duhur për dhomën e ngrënies është thelbësore për të qenë në gjendje të theksojmë pjesën kryesore të mobiljeve në dhomë, që është tavolina në të cilën është vendosur karrigia. Karrigia perfekte duhet të jetë funksionale dhe rezistente me kalimin e kohës por në të njëjtën kohë dekorative për t’i dhënë stil dhe karakter mjedisit.

Granella është karrigia perfekte moderne e prodhuar në Itali me një bazë çeliku të zezë dhe një vend të mbushur të veshur me kadife .
Falë dizajnit të tij elegant dhe minimal, ajo është një mobilje e gjithanshme dhe për këtë arsye është perfekte për të dekoruar çdo dhomë ngrënie apo kuzhinë.

Mirëmbajtja : mos përdorni alkool ose produkte gërryese dhe / ose gërryese. Rekomandohet të përdorni vetëm produkte neutrale.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në