Made in Italy

5 drita Llambadari qelqi venecian i punuar me dorë në Itali - Vittoria

  • Made in Italy
  • Kod: VITTORIA
lek 229.492,84 lek 286.866,05 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 57
Thellësia (cm) 57
Lartësia (cm) 120

Llambadar me 5 drita i punuar me dorë në Itali në xham dhe metal venecian.

Llambadar i hollë dhe elegant me 5 drita i punuar në Itali në gotë veneciane në lulëzim me qelibar dhe kristal me detaje në metal të artë me shkëlqim . Një dizajn inovativ që rishikon format fisnike të qelqit nën një këndvështrim të ri për t'i dhënë jetë një forme të bukurisë revolucionare të aftë për t'u përshtatur hapësirave moderne ose klasike. Linjat sinustive dhe dinamike që përcaktojnë strukturën e saj ripërcaktojnë format tradicionale për të ofruar një ide ndriçimi që është elegant dhe modern, i aftë të befasojë krijimin e atmosferave mikpritëse dhe klasike .

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llambë (nuk përfshihet) : 5 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë