Made in Italy

6 Llambadar qelqi i lehte venecian, i punuar me dorë në Itali - Regina

  • Made in Italy
  • Kod: REGINA
lek 316.050,11 lek 395.062,63 -20%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 75
Thellësia (cm) 75
Lartësia (cm) 127

6 llambadar dritash në xham të tymosur venecian të bërë në Itali.

Llambadar klasik i prodhuar në Itali në Venecia në xham të përfunduar të tymosur të punuar me dorë me detaje metali të përfunduar me krom të lëmuar. Kjo pjesë e mrekullueshme e mobiljeve ka lindur nga përdorimi i teknikës antike të mbulesës, estetika e së cilës bazohet në koncepte të inovacionit dhe duke kujtuar të kaluarën në të njëjtën kohë. Vëmendja e veçantë për detajet që ruhet gjatë gjithë procesit të prodhimit të xhamit shprehet përmes transparencave dhe elementeve të vegjël që nënvizojnë vlerën dhe vlerën e tij të madhe . Një zgjidhje ideale mobilimi për të ndriçuar në mënyrë mbretërore hapësirat e shtëpisë tuaj si hyrja, dhomen e ndjenjes ose dhomën e ngrënies, duke sjellë një prekje ekskluzive dhe me stil të mobiljeve.

Secili element që përbën këto zgjidhje të mrekullueshme mobilimi bëhet individualisht dhe vjen nga duart e mjeshtrit ekspertë të sektorit , të cilët falë një njohurie të thellë të traditës venecianepërpunimin e qelqit sjellin në jetë vepra arti të vërteta të pajisura me shpirt dhe një personalitet që lejon ata që i trillojnë ato, ata që i bëjnë ata dhe ata që i përdorin ato për të krijuar një ngjashmëri personale dhe aftësie, duke u ndjerë kështu të ndjeshëm me ta. I gjithë procesi i prodhimit zhvillohet në Venecia , zemra rrahje e traditës së prodhimit të qelqit, duke i kushtuar vëmendje të veçantë detajeve dhe duke respektuar teknikat antike me dëshirën që modernja të projektojë veten drejt së ardhmes. Në këtë mënyrë, lindin ide autentike dhe efikase të ndriçimit që riprodhojnë dizajne klasike të rishikuara në një çelës bashkëkohor për një rezultat ekskluziv dhe avangardë .

Llambë (nuk përfshihet) : 6 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë