Made in Italy

12 Dritat Llambadari prej Xhami Venedikas i punuar me dorë Prodhuar në Itali - Margherita

  • Made in Italy
  • Kod: MARGHERITA5
Lekë 579,935 Lekë 644,372 -10%
Material Qelqi dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 106
Thellësia (cm) 106
Lartësia (cm) 74

Llambadar prej 12 dritash qelqi venecian, i punuar me duar, i punuar me dorë në Itali.

Llambadar klasik i prodhuar në Itali në Venecia në punim të punuar me dorë qelibar qelqi me detaje në metal të artë me shkëlqim . Një estetik imponues dhe joshës karakterizon këtë mobilje të mrekullueshme dhe elegante me një shpirt antik të cilit i është dhënë jetë e re falë shkrirjes me tiparet bashkëkohore për një rezultat të gjithanshëm dhe avangardë . Përmasat e tij të mëdha e bëjnë atë ideal për ndriçimin e hapësirave të mëdha si hyrjet, dhomat e ndenjes ose dhomat e ngrënies me personalitet , ku krijon një harmoni të përsosur me elementët përreth për një mobilje me ndikim dhe ekskluzive .

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llamba (nuk përfshihet) : 12 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë, është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • aicel
  • confindustria
  • sectigo
  • sonosicuro