Made in Italy

8 Llambadar Dritash në Xham të Venedikut të punuar me dorë, prodhuar në Itali - Milagros

  • Made in Italy
  • Kod: MILAGROS
Lekë 543,176 Lekë 603,528 -10%
Material Qelqi, liri dhe metali
Koha e dërgimit 5/6 javë pune
Gjatësia (cm) 88
Thellësia (cm) 88
Lartësia (cm) 144

8 drita llambadar i punuar me dorë në Itali në xham venecian.

Llambadar madhështor me 8 drita me abazhurë prej liri, me strukturë xhami blu , strukturë qelqi e pasuruar me varëse kristali plumbi dhe detaje prej metali të kromuar të lëmuar , të punuara në Itali . Një mobilje me një karakter jashtëzakonisht romantik që kompleton dhomat duke krijuar një atmosferë të mrekullueshme elegance të përjetshme. Në këtë llambadar drita e butë konvergon me dinamizmin e efekteve të dritës së paparë të krijuara nga varëset e shkëlqyera të cilat, falë thyerjes së dritës, u japin jetë ndezjeve me ngjyra me një ndikim të fortë vizual .

Një prodhim 100% Made in Italy që i ka rrënjët në traditën autentike të Venecias , një qytet me një histori të fortë prej dhjetë vjetësh dhe një burim frymëzimi për përpunimin e qelqit . Secili element, i punuar mirë nga ekspertë të artizanëve të aftë në sektor , tregon për teknikat antike të paraqitura ndër vite që kanë sjellë thelbin e vërtetë të qelqit në këtë ditë, duke treguar përmes dritës vlerat e përvojës , vërtetësisë dhe prirjes për bukurinë . Impulsi për të ofruar zgjidhje arredimi që respektojnë traditën ndërthuret me dëshirën për të krijuar diçka inovative për të ofruar pajisje klasike të kompletuara me teknologji të përparuar për të furnizuar me stil dhomat tuaja, duke kujtuar të kaluarën. Ajo që ka lindur është një propozim mobilimi që duket se është falsifikuar nga drita, i projektuar për të dekoruar ambiente bashkëkohore me të gjithë klasën dhe elegancën me të cilën ndriçoi sallat e mëdha të ndërtesave antike .

Llambë (nuk përfshihet) : 8 x MAX 42W E14

NB : llambadari është i disponueshëm në një gamë të gjerë ngjyrash të ndryshme dhe duke qenë i punuar me dorë është plotësisht i përshtatshëm edhe në formë dhe madhësi.
Na kontaktoni për më shumë informacion ose për një vlerësim duke përdorur formularin "Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Aicel
  • Confindustria
  • Sectigo
  • Sonosicuro
  • Sole 24ore
  • La Repubblica
  • Corriere della Sera