Made in Italy

Abstrakt Përbërja me mur qeramik me dizajn modern të bërë në Itali - Verno

 • Made in Italy
 • Kod: VERNO
lek 26.575,38 lek 31.265,15 -15%
Material qeramike
Masat 120 x 50 cm
Ngjyrë e bardhë e fildishtë dhe gri kuarc
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune

Dekorimi modern i mureve në qeramikë të bardhë fildishi në kanavacë gri kuarc të bërë në Itali.

Ky instalim i dekoruar me dorë i murit me lehtësim qeramikën e përbërë është i përbërë nga katër elementë me linja elegante dhe forma moderne në të bardhën e fildishit, të montuar në një kornizë kanavacë të kuqërremtë të lakuar.
Rezultati është me një ndikim estetik minimal dhe dekorativ, për një stil unik.

Ngjyrë:
 • elemente të bardha fildishi
 • kornizë gri e lyer me kuarc
Përmasat:
 • 120 x 50 cm
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në