Pajisje shtesë banjo në këmbë Porcelani i Bardhë me Detaje Bakri - Scampia

 • Kod: SCAMPIA
lek 18.638,84 lek 23.144,06 -19%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Pajisje shtesë banjo në këmbë të bëra prej bakri qeramike dhe të lëmuar.

Aksesorë banjo prej porcelani të bardhë me pjesën e poshtme të bakrit të lëmuar.

E përbërë nga:
 • bombol me vrimë nxjerrëse: diametri 7,5 x 17 cm
 • xhami: diametri 7 x 11 cm
 • pjatë sapuni: diametër 10,5 x 3,5 cm
Këshilla për mirëmbajtjen qeramike: pastroni me detergjentë neutralë, mos përdorni produkte zbardhues ose pluhur. mos përdorni sfungjer gërryes dhe shpëlajeni me kujdes.

Linja qeramike
Materiali i banjës par ekselencë, ndalon rrobat dhe veshjet e bardha në reflektime kromi dhe bakri, mbështetëse me zbukurime të aplikuara ose tregon forma rigoroze gjeometrike! Shkëlqimi i porcelanit e bën të bardhën më themelore të çmuar dhe rrit lidhjen e saj me çelikun dhe metalet.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • du lundi au veredi 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Mimet e cituara janë përfshirë TVSH-në