Aksesorë banjo në këmbë falas në Terrakotë dhe Qeramikë të Bardhë - Terrakotë

 • Kod: TERRACOTTA
lek 21.706,95 lek 25.537,59 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Aksesorë banjosh me qëndrim të lirë në terrakote dhe qeramikë me xham.

Aksesorë banjosh me qëndrim të lirë në terrakote dhe qeramikë me xham .

E përbërë nga:
 • shpërndarësi: diametri 7,5 x 20 cm
 • xhami: diametri 7,5 x 10,5 cm
 • Enë sapuni: 9 x 13,5 x 3 cm
 • Furça tualeti: 13 x 13 x 48 cm
Këshilla për mirëmbajtjen e qeramikës: pastroni me detergjentë neutralë, mos përdorni produkte zbardhues ose pluhur. mos përdorni sfungjer gërryes dhe shpëlajeni me kujdes.

Linja qeramike
Materiali i banjës par excellence, ndalon veshjet e bardha dhe fustanet në reflekse kromi dhe bakri, mbështjell me dekorime të aplikuara ose tregon forma rigoroze gjeometrike! Shkëlqimi i porcelanit e bën të bardhën më themelore të çmuar dhe rrit lidhjen e saj me çelikun dhe metalet.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në