Aksesorë banjo në rrëshirë të veshura me fletë argjendi - argjentinase

 • Kod: ARGENTINO
lek 24.507,55 lek 28.832,42 -15%
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune

Aksesorë banjoje të banjës me rrëshirë të veshur me fletë argjendi.

Aksesorë banjosh në rrëshirë dhe fletë argjendi .

E përbërë nga :
 • bombol me vrimë nxjerrëse: 11 x 5,5 x 17 cm
 • xhami: 9,5 x 6 x 9,5 cm
 • Enë sapuni: 12,5 x 9 x 3 cm
 • furçë tualeti: diametri 11 x 38 cm
 • mbajtëse pambuku: diametri 7 x 12 cm
Këshilla për mirëmbajtjen e rrëshirës : pastroni me detergjentë jo agresivë, mos përdorni produkte zbardhues ose pluhur. mos përdorni sfungjer gërryes dhe shpëlajeni me kujdes. Ndryshimi i ngjyrës që pëson rrëshira me kalimin e kohës duhet të konsiderohet i natyrshëm dhe i natyrshëm në karakteristikat teknike të materialit. Nuk rekomandohet ekspozimi i produkteve të rrëshirës nga jashtë.

Linja e rrëshirës
Koleksionet e aksesorëve të banakut me rrëshirë i japin jetë një kaleidoskopi të pafund formash dhe ngjyrash. Forma të thjeshta dhe gjeometrike alternohen me guaska dhe lule, e bardha optike ia lë vendin vezullimeve me ngjyra. Rezistente ndaj goditjeve dhe ujit, ata janë protagonistët e banjës!
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në