Aksesorë moderne banjo të vendosura të bëra me rrëshirë të bardhë Levice

  • Kod: LEVICE
lek 16.589,49 lek 20.736,86 -20%
Material rrëshirë
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Set i aksesorëve të banjës me rrëshirë të bardhë me dizajn Levice
Levice është kompleti i aksesorëve të banjës së banjës i karakterizuar nga një dizajn modern, i rafinuar dhe elegant.
E bërë nga rrëshirë e bardhë e pigmentuar me gërshetim të formave ekskluzive gjeometrike.

Seti përbëhet nga:
- 1 diametri shpërndarës. 9x20 cm;
- 1 xhami diametri. 8x10 cm;
- 1 enë sapuni diam. 12x2 cm;
- 1 furçë tualeti diam. 11x40 cm.

E përkryer për t'i dhënë banjës tuaj një atmosferë të pastër dhe të mbushur me art.

Shënim: doreza e furçës dhe pompa e dozimit janë prej metali inox.

Për më shumë informacion shkruani në klienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në