Tel. +39 0541 623760 nga 9.00 deri në 17.00
  • 0
  • 0

Dizajn i aksesorëve të banjësve të bëra me dru dhe rrëshirë Rivalba

Kod: RIVALBA
lek 23.924,29 lek 32.332,83 -26%
- +
Material
rrëshirë dhe dru
Koha e dërgimit
7/10 ditë pune
Viadurini
Aksesorë moderne për banjë të vendosur në rrëshirë dhe dru
Seria e aksesorëve të banjës Rivalba karakterizohet nga një dizajn modern, i pastër, i fortë dhe i bardhë që do të jetë në harmoni të përsosur me çdo stil të banjës tuaj.
E bërë nga rrëshirë e bardhë dhe druri do të bëhet protagonist. Seti ka:
- 1 diam shpërndarës. 8x19cm;
- 1 diamant qelqi.7x12cm;
- 1 mbajtës sapuni 12.5x9.3cm;
- 1 diametë me furça tualeti.10,5x40cm;
- 1 diam pambuku diam.10,5x9cm;
- 1 tabaka 30x15,5x2cm.

NB: pompë shpërndarëse e bardhë ABS, tabaka, doreza e furçave të tualetit, mbulesa e pambukut dhe ndarësi i kupës së drurit natyral.

Produkte të shikuara së fundmi