Aksesorë moderne për banjë të vendosur në Bombei me mermer të gjelbër të grirë

  • Kod: BOMBEI
lek 37.765,92 lek 47.207,41 -20%
Material mermer të gjelbër të grirë dhe mermer Calacatta
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Aksesorë banjosh moderne të vendosura në mermer lara-lara / Calacatta Bombei
Bombei është kompleti i aksesorëve të banjës i bërë nga mermeri jeshil me lara-lara të pasura me vena që mbështetet në një bazë mermeri Calacatta.
Përzierja e dy mermerëve krijon një dizajn modern, dinamik dhe super elegant, i përsosur për t'u vendosur në banjën tuaj duke i dhënë asaj pak stil.

Seti përbëhet nga:
- 1 diametri shpërndarës. 8x18 cm;
- 1 xhami diametri. 8x10 cm;
- 1 enë sapuni 11x11x2 cm;
- 1 furce tualeti diam.10x39 cm.

NB: Pompa matëse dhe duart e furçës në metal të kromuar.

Shkruani në customers@viadurini.it dhe kërkoni informacione të mëtejshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në