Aksesorë moderne për banjë të vendosur në Montafia me mermer të verdhë gri

  • Kod: MONTAFIA
lek 23.462,66 lek 27.603,13 -15%
Material mermeri me gjethe gri
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Komplet në mermer me vena gri të aksesorëve modernë të banjës Montafia
Montiafia është kompleti i aksesorëve të banjës i karakterizuar nga një dizajn modern, i ashpër dhe rigoroz.
E bërë nga mermeri gri, është perfekt për të dekoruar banjën tuaj me stil dhe seriozitet.

Seti përbëhet nga:
- 1 bombol me vrimë nxjerrëse 8x8x18 cm;
- 1 xhami diametri. 8x10 cm;
- 1 enë sapuni 11x11x2 cm.

NB: pompë dozuese metalike.

Shkruani në customers@viadurini.it dhe kërkoni më shumë informacion.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në