Aksesorë moderne për banjë të vendosur në Montava me gurë lavash

  • Kod: MONTIANO
lek 18.916,77 lek 22.255,02 -15%
Material gur lavash dhe rrëshirë
Koha e dërgimit 7/10 ditë pune
Set i aksesorëve të banjës moderne me gurë llavë dhe rrëshirë Montiano
Montiano është kompleti i aksesorëve të banjës i karakterizuar nga një dizajn ultra modern dhe elegant.
Bërë nga guri natyral lavë i trajtuar me rrëshirë të papërshkueshme nga uji; perfekte për të dekoruar banjën tuaj me stil dhe risi.

Seti përbëhet nga:
- 1 dispenser diam.10x20 cm;
- 1 xhami diametri. 12,5x13 cm;
- 1 enë sapuni 12.5x3 cm.

NB: pompë dozuese në metal të kromuar.

Kërkoni ofertën tuaj duke shkruar në klienti@viadurini.it.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në