Made in Italy

Aksesorë për fireplace me mbajtëse lëkure Nilar, dizajn modern

  • Made in Italy
  • Kod: NILAR
lek 57.917,69
Masat Diametri i mbajtësit të hekurit 26 x H 58 cm; gjatësia e hekurit 65 cm
Koha e dërgimit 20 ditë pune
Materiali i mbajtësit të hekurit lëkurë e rigjeneruar me fund kompensatë
Materiali i hekurave çeliku me dorezë lëkure
Përbërja e portaferrit Nidac me pranga Lara, të bëra në Itali
Një zgjidhje inteligjente dhe e plotë për të organizuar pajisje për fireplace tuaj.
Mbajtësi praktik i hekurit Nidac është bërë nga lëkura e rigjeneruar dhe përmban një fund kompensatë, të mbuluar gjithashtu në lëkurë. Brendësia është bërë nga materiali i papërshkueshëm nga zjarri. Për të kompletuar përbërjen, një sërë pranga me fireplace prej çeliku të pikturuar dhe të kompletuar me dorezë lëkure. Seti i aksesorëve për fireplace përfshin: lugë, poker, pranverë dhe furçë tualeti, të gjitha 65 cm të gjata.

Elementet e kësaj përbërje janë punuar në Itali nga zejtarë të aftë të specializuar në përpunimin e lëkurës. Jepini vetes një pjesë mobilje funksionale dhe dekorative në të njëjtën kohë.
Ngjyra të ndryshme janë në dispozicion: zgjidhni atë që preferoni.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në