Për porositë telefonike telefononi në +39 0541 623760 nga ora 9.00 deri në orën 17:00 - Shërbimi i dorëzimit në dysheme dhe montimi i disponueshëm në të gjithë Shqipërinë
  • 0
  • 0

Mbajtësit e shtëpive log dhe mbajtësin e fishekëve nga Firestyle

Firestyle , një kompani italiane në provincën e Treviso, ka krijuar një linjë të mrekullueshme të aksesorëve mobilues që përfshin mbajtëset e logave dhe aksesorët për soba dhe zjarrit .
Të gjitha këto të krijuara me pasion dhe origjinalitet, këto produkte janë pikënisja e këtij koleksioni të ri që pohon pa dyshim cilësinë dhe elegancën e pakuptueshme të Made in Italy .

Në katalogun tonë online stafi ynë ka zgjedhur një mbajtës lëkure me një model modern të bërë me këmbë ose rrota për ta bërë më të lehtë lëvizjen.
Format janë të ndryshme për të përmbushur sa më mirë nevojat tuaja.
Ka mbajtëset e druvezjarrit me doreza në formë çanta ose ato më të rrumbullakosura në formën e një kovë .
Të bëra me materiale me cilësi të lartë, përfshirë lëkurën dhe çelikun e pikturuar , ato janë në dispozicion në ngjyra të ndryshme të modës, si e kuqe ose gri.

Për ata që nuk kanë një fireplace, por një sobë paletë, rafti paletë lëkure cilindrike në formë është e dobishme që gjithmonë të keni paletë e sobës suaj.

Newsletter

Regjistrohu në buletinin tonë
© Viadurini -Piva IT 04187360401 - Privatësia dhe Cookies