Made in Italy

Banak modern i shiritave të ndritshëm në natyrë Slide Break Bar i prodhuar në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BREAKBAR
lek 201.855,60
Material polietileni
Masat L175xP75xH110 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë pune
Peshë 53,5 kg
Llambë rekomande Llambë për kursimin e energjisë 2 x 25 W - nuk përfshihet
Indeksi i mbrojtjes (IP) 55
Shkalla e mbrojtjes 2
Lloji i sulmit E27
Projektoni banakun e shiritave të jashtëm / të brendshëm Slide Break Bar, prodhuar në Itali
Break Bar është një shirit i ndritshëm ideal për ambiente të jashtme dhe të brendshme të përsosura për ngjarje dhe mbrëmje si një prekje elegante dhe elegante.

Isshtë bërë nga polietileni i bardhë i ndritshëm dhe është ideal për t'u përdorur si një banak bar ose si një zonë pritjeje. Mund të përdoret si individualisht ose në kombinim me orenditë e tjera të linjës Break Corner dhe Break Line. Falë origjinalitetit të saj, ajo është në gjendje të bëjë ndryshimin si një produkt unik i aftë të thyejë modelet e mjediseve tradicionale.

Furnizimi me energji elektrike: 2 x instalime elektrike me bazë plastike, diametri 10 cm.
Mundësia për të zgjedhur dy opsione të ndryshme për ta bërë atë më të plotë dhe të gjithanshëm:
- Një majë qelqi me tavolinë pune xhami;
- Një majë e sipërme çeliku me tavolinë pune çeliku.
Sipas kërkesës është e mundur të keni Break Bar ose vetëm me sipërfaqen e punës ose vetëm me majën e sipërme. I përshtatshëm me logot dhe imazhet.
Për informacion mos hezitoni të na kontaktoni.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në