Made in Italy

Këndi i jashtëm i shiritit të ndritshëm të këndit Slide Break Corner, prodhuar në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: BREAKCORNER
lek 168.165,28
Material polietileni
Masat L85xP85xH110 cm
Koha e dërgimit 2/3 javë pune
Peshë 31 kg
Llambë rekomande Llambë për kursimin e energjisë 2 x 25 W - nuk përfshihet
Indeksi i mbrojtjes (IP) 55
Shkalla e mbrojtjes 2
Lloji i sulmit E27
Banak modern i shiritave të qosheve të ndritshëm Slide Break Corner prodhuar në Itali
Break Corner është një shirit i ndritshëm qoshe ideal për ambiente të jashtme dhe të brendshme, i përsosur për ngjarje dhe mbrëmje si një prekje elegante dhe elegante.

Madeshtë bërë nga polietileni i bardhë i ndritshëm dhe është i përshtatshëm për t'u përdorur si një banak bar ose si një zonë pritjeje edhe në hapësira të vogla, duke garantuar ende origjinalitet falë pikës së dritës që jep. Mund të përdoret individualisht ose në kombinim me orenditë e tjera shkëlqyese të linjës Break Line dhe Break Bar, do të jetë në gjendje të bëjë diferencën si një produkt unik në gjendje ta bëjë mjedisin tuaj një vend të modës nga skemat tradicionale.

2 x Lidhje me bazë plastike me diametër 10 cm.
Mundësia për të zgjedhur dy opsione të ndryshme për ta bërë atë më të plotë dhe të gjithanshëm:
- Një majë qelqi me tavolinë pune xhami;
- Një majë e sipërme çeliku me tavolinë pune çeliku.
Sipas kërkesës është e mundur të keni Break Corner vetëm me tavolinën e punës ose vetëm me katin e sipërm. I përshtatshëm me logot dhe imazhet.
Për informacion dhe / ose kuotime na kontaktoni.
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në