Made in Italy

Baza e tavolinës qeramike dhe grafiti Prodhuar në Itali - Pantallona

  • Made in Italy
  • Kod: PANTALONI4
lek 514.601,86
Koha e dërgimit 4 javë pune
Material i sheshtë qeramike
Materiali bazë çeliku

Tavolinë fikse në çelik dhe qeramikë Prodhuar në Itali

Tavolinë fikse e dhomës së ndenjes me pjesën e sipërme të fuçisë qeramike , buzë të pjerrët 45° , bazë çeliku të lakuar me grafit dhe këmbë të rregullueshme Made in Italy.
Ky produkt çliron elegancë të madhe dhe bëhet ylli i çdo ambienti . Përsosja e formës së bazës së kombinuar me përfundimin e pjesës së sipërme që zgjidhni krijon një tavolinë unike, me një ndikim të madh vizual që mobilon me shije dhe rafinim ambientet e përditshme dhe të kontraktuara. Zgjedhja e materialeve të cilësisë së parë dhe vëmendja në realizimin e çdo detaji krijon një produkt Made in Italy me cilësi të shkëlqyer.

Përfundimi i sipërm:
  • perandori me shkëlqim (qelqi me trashësi 10 mm + qeramikë 5 mm)
Madhësitë e disponueshme:
  • gjatësia 200cm x thellësia 100cm x lartësia 73.5cm
  • gjatësia 250cm x thellësia 100cm x lartësia 73.5cm
NB: matjet mund të ndryshojnë me disa cm.
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin e duhur " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë