Made in Italy

Beechwood që shtrin tryezën e ngrënies Tito, e bërë në Itali

  • Made in Italy
  • Kod: TAVTITO
lek 78.682,24 lek 92.567,34 -15%
Masat 130 (210) x80x76 cm
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Tavolinë e zgjatur në dru ahu prodhuar në Itali Tito
Tavolinë me bazë në dru ahu të fortë dhe majë melamine. Ka 2 zgjatime prej 40 cm secila, të vendosura brenda tryezës. Në dispozicion në ngjyra të ndryshme.
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në