Bofoni i dhomës së ndenjes me bazë çeliku dhe strukturë melamine - Adriel

 • Kod: ADRIEL
Lekë 204,660 Lekë 255,825 -20%
Material çelik, melamine, qeramike
Koha e dërgimit 10/15 ditë pune
Gjatësia (cm) 182
Thellësia (cm) 49
Lartësia (cm) 76

Bofoni i dhomës së ndenjes prej çeliku, melamine dhe qeramike

Bufe e brendshme e punuar me strukturë melamine, sipër me qeramikë ari kalacatta me shkëlqim, bazë prej çeliku të lyer me ngjyrë të zezë dhe dyer me 3 menteshat, hapje shtytëse dhe 1 raft i brendshëm.
Kjo pjesë e mobiljeve me dekorime moderne dhe elegante është e përkryer për kompletimin e arredimit të dhomave të ndenjes dhe dhomave të ndenjes. Është një artikull i rehatshëm dhe funksional për t'u përdorur për ruajtjen e objekteve të ndryshme të përditshme jo vetëm brenda por edhe për vendosjen e tyre sipër për t'i pasur gjithmonë në dispozicion dhe në rregull.

Përfundimet e disponueshme:
 • Struktura e antracitit, dyer xhamash me teksturë të tymosura me etched
 • Struktura antracit, dyer pasqyre me brez bronzi
 • Struktura e rërës, dyer të forta arre me njolla natyrale
Dimensionet:
 • gjatësia: 182 cm
 • thellësia: 49 cm
 • lartësia: 76 cm
Na kontaktoni për informacione të mëtejshme ose për një ofertë duke përdorur formularin " Kërkoni informacion ".
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • aicel
 • confindustria
 • sectigo
 • sonosicuro