Made in Italy

Bofoni i dhomës së ndenjes në mdf të bardhë me reliev Prodhuar në Itali - Stilea

  • Made in Italy
  • Kod: STILEA
lek 507.765,94 lek 597.371,69 -15%
Material Mdf
Koha e dërgimit 7/8 javë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 65

Bofoni i dhomës së ndenjes në MDF të bardhë dhe dyer të dekoruara Prodhuar në Itali.

Bufe moderne me strukturë MDF me llak të bardhë mat e përbërë nga 2 dyer rrëshqitëse koplanare   të cilat garantojnë funksionalitet dhe prakticitet të madh dhe nga bazamenti i lakuar i cili ofron shumë stabilitet. Ky produkt është plot shije dhe dizajn falë përfundimeve të tij elegante dhe të rafinuara dhe dekorimit me reliev të dyerve që i bën ato unike në llojin e tyre.   Materialet e ndryshme të përdorura për ndërtimin ofrojnë cilësi dhe rezistencë të madhe me kalimin e kohës, duke i dhënë produktit atë prekje unike dhe të paharrueshme.
Ky bufe vjen nga një univers detajesh dhe lejon një sërë kombinimesh, emocionesh dhe zgjidhjesh që e bëjnë zonën e ndenjes më funksionale, mikpritëse dhe magjepsëse. një propozim i plotë dhe vazhdimisht në zhvillim.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në