Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes me 2 dyer 4 sirtarë në dru të bardhë me shkëlqim të harkuar - sabina

 • Made in Italy
 • Kod: SABINE9
lek 43.765,02 lek 51.488,26 -15%
Material Trashësia e melaminës 16 mm
Ngjyrë Llak i bardhë me shkëlqim
Koha e dërgimit 7-10 ditë pune
Gjatësia (cm) 124
Thellësia (cm) 40
Lartësia (cm) 81.5

Komodë e lëvizshme në dru të bardhë hark me 2 dyer dhe 4 sirtarë prodhim Italie.

Bufeja karakterizohet nga dizajni i saj në formë harku me linja të buta dhe të lakuara, me një pamje tërheqëse dhe interesante.
Për t'u vendosur në korridor ose në dhomën e ndenjes , dyert e përparme me shkëlqim tërheqin vëmendjen duke krijuar një efekt elegant dhe elegant.

E bërë nga druri i qëndrueshëm melamine i fortë dhe rezistent i lyer në të bardhë me shkëlqim me ngjyra ekologjike, përbëhet nga 2 dyer dhe 4 sirtarë për funksionalitet maksimal.

Është një mobilie që ju lejon të ruani rendin dhe të kurseni hapësirë, e lehtë për t'u pastruar dhe me një stil të përjetshëm.
Ndërsa produkti arrin i çmontuar, konsultohuni me udhëzimet e montimit duke i shkarkuar ato nga seksioni përkatës "Dokumentet".

Karakteristikat teknike:
 • Dru me llak të bardhë me shkëlqim
 • 2 dyer dhe 4 sirtarë pa dorezë
 • Dimensionet e brendshme të sirtarit: përafërsisht. L 34,5 x L 33,5 x L 11 cm
 • 2 rafte të brendshëm - kapaciteti maksimal 3 kg secili
 • Certifikimi FSC, i cili garanton një menaxhim pyjor të mbrojtur dhe miqësor me mjedisin, sipas standardeve të qëndrueshme sociale, ekonomike dhe ekologjike
 • Pastroni pjesët me shkëlqim duke shmangur përdorimin e një lecke me mikrofibër. Për sipërfaqet, përdorni një leckë pak të lagur
 • Dizajn italian
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
 • Piva IT 04187360401
 • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
 • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
 • via del pino 21 - - 47822
 • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
 • info@viadurini.al
 • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
 • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në