Made in Italy

Bordi i dhomës së ndenjes në Mdf me llak mat me dyer të dekoruara Prodhuar në Itali - Velia

  • Made in Italy
  • Kod: VELIA
lek 529.592,99 lek 623.050,57 -15%
Material Mdf dhe metal
Koha e dërgimit 7/8 javë pune
Gjatësia (cm) 240
Thellësia (cm) 50
Lartësia (cm) 84.5

Bufe moderne në MDF dhe me llak Prodhuar në Itali.

Bofoni i dhomës së ndenjes me strukturë MDF në melaminë balte nga brenda dhe llak mat ngjyrë vullkani mat . Sistemi i hapjes ka 2 dyer rrëshqitëse koplanare dhe është i amortizuar në hapje dhe mbyllje për të garantuar funksionalitet dhe prakticitet perfekt. Raftet e brendshme jane te levizshme dhe ne xham te trashe 8 mm ndersa kembet jane ne metal . Ky produkt është plot shije dhe dizajn falë bashkimit të materialeve të ndryshme, përfundimeve të tij elegante dhe të rafinuara dhe të zbukuruara nga dekorimi i derës me basoreliev të bardhë. Të gjitha materialet e përdorura për ndërtimin ofrojnë cilësi dhe rezistencë të madhe me kalimin e kohës, duke i dhënë produktit atë prekje unike dhe të paharrueshme.

Sipërfaqet janë në rrëshirë çimentoje , një produkt cilësor i shkëlqyer i prodhuar në respekt të mjedisit me bazë uji njëpërbërës. Rrëshira e çimentos punohet me një proces manual që rrit papërsosmëritë e saj, duke e bërë çdo mur një pjesë unike.

Na kontaktoni për më shumë informacion ose për të kërkuar një ofertë duke përdorur formularin e duhur "Kërkoni informacion" .
Produkte që mund t'ju interesojnë
Email Newsletter
Regjistrohu në buletinin tonë
  • Piva IT 04187360401
  • Tel.+39 0541-623760 (21 linja telefonike)
  • nga e hena ke e premtja 8.30-17.00
  • via del pino 21 - - 47822
  • Santarcangelo di Romagna (RIMINI) Italy
  • info@viadurini.al
  • +39 373 9005839 & SMS/WHATSAPP
  • Cmimet e cituara janë përfshirë TVSH-në